Elektrik Tesisat

Hizmetlerimiz Anasayfa Tadilat

Elektrik tamirat elektrik tesisat bakım ve onarım Elektrik tesisatı montaj ve uygulama

Günümüzde artık teknoloji ve internet sürekli olarak gelişim halindedir. Evimizde veya işyerimizde elektrik ile ilgili bir problem yaşadığımızda mesela arama motorunda Bahçelievler elektrikçisi dediğimizde bir çok alternatif karşımıza çıkacaktır. Sonrası artık sadece arayıp randevu almaya kalmıştır. Bahçelievler elektrikçisi dediğimizde karşımıza çıkan bu alternatifler arasında acaba en iyisi hangisidir diye düşündüğünüzde eğer bu bir web sayfası ise referanslarına bakmanızda fayda vardır. Tabi bu yaptıracağınız işe göre de değişir. Bir priz taktıracaksanız bunda referans aramayabilirsiniz yalnız evinizde bir elektrik kaçağı varsa mutlaka işinde uzman elektrikçilerden yardım almanız gerekmektedir.

Bazen elektrik faturalarınız kabarık gelebilir ve elektrik sisteminde kaçak olabileceğinden şüphelenebilirsiniz. Aslında sadece kaçak olduğunu düşündüğünüzde değil belli periyotlarda elektrik kaçağı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu çok kolay bir işlemdir. Evde veya ofisinizde elektrik ile çalışan tüm elektrikli cihazların prizlerini kısa bir süreliğine çıkartın. Bütün elektrik düğmelerininde kapalı olduğun kontrol ettikten sonra elektrik sayacınızı kontrol edin. Eğer sayaçta bir hareket varsa elektrik hizmeti aldığınız firmanın servisine haber verin öncelikle belki sayacınızda arıza olabilir. Ama elektrik sayacında bir problem yoksa elektrikçi çağırarak elektriğin nereden kaçak verdiğini kontrol ettirerek zamanında müdahele edin. Aksi taktirde yüksek elektrik faturaları ödemeye devam edersiniz.


Elektrik Tesisat 68 Elektrik Tesisat 67 Elektrik Tesisat 66 Elektrik Tesisat 65 Elektrik Tesisat 64 Elektrik Tesisat 63 Elektrik Tesisat 62 Elektrik Tesisat 61 Elektrik Tesisat 60