Su borusu kaçağı ve kırım işi hizmetleri

Blog Anasayfa Blog

Su borusu kaçağı ve kırım işi hizmetleri

su borusu kaçağı kırım işi moloz su tesisat istanbul

su borusu kaçağı, kırım işi, moloz,su tesisat,istanbul,bahçelievler,su baskını,su borusu patlağı

Su tesisat servisimiz 7/24 teknk desteğiyle istanbul`un tüm semtlerine hizmet vermektedir. Saat kaç olursa olsun bizi arayın su baskınlarında patlayan su borusunda teknik desteğimiz sizin için anında çıkarılır. Acil olmayan servis talepleriniz için 0532 495 95 09 numaralı telefondan yada servis talep formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Acil su tesisat denilince ilk akla gelen isim istanbul tesisat

Su borusu kaçaklarında veya kırım işi gerektirecek işlerde saat 18:00 dan sonra bazı bölgelerde çalışmak yasak olduğu için işiniz ertesi güne kalabilir. Ama diğer ufak çaplı veya gürültü çıkarmayacak işleriniz teknik ekip tarafından en geç 1 saat içerisinde halledilir.

Firmamız Bahçelievler genelinde her yere hizmet veriyor her yerde tesisat yapıyoruz. Firmamız müşterilerimiz ile anlaşmak kaydıyla iş bitiminde temizlik işlerinde özen itina ve titizlikle anlaştığımız firmalara yaptırıyoruz. Ekonomik kaliteli temiz hızlı ve güvenilir hizmet sunmak öncelikli amacımız tanıştığımız her müşterimizin çevresinde kazanmak amacımız. Bizim en büyük referansımız bir önceki yaptığımız işimizdir. En büyük reklam çalışmamız ise müşterimizi memnun etmek, istediği her hizmeti sunmak. İş bitiminde bir sonraki işte görüşmek umudu ile ayrılmaktır.

İstanbul tesisatçısı