Kalorifer Petek Temizliği nasıl yapılmalı?

Blog Anasayfa Blog

Kalorifer Petek Temizliği nasıl yapılmalı?

Bahçelievler Petek temizliği Çatalca Petek temizliği Esenler Petek temizliği Eyüp Petek temizliği Fatih Petek temizliği

Bahçelievler Petek temizliği,Çatalca Petek temizliği,Esenler Petek temizliği,Eyüp Petek temizliği,Fatih Petek temizliği,GOP Petek temizliği,Güngören Petek temizliği,Kağıthane Petek temizliği,Küçükçekmece Petek temizliği,Sarıyer Petek temizliği,Silivri Pet

Petek temizliği önem arzeden konuların başında gelmektedir. Özellikle 3-5 yıllık evlerde bile artık petek temizliği yapılmaktadır. Petek temizliği ile, ciddi anlamda yakıt tasarrufu sağlarken, diğer yandan haşera bve böceklerin yaşam alanlarımızda rahat çoğalmamasını sağlamış oluyoruz.Petek temizleme işlemi önceki yıllarda olduğu gibi bütün petekler sökülerek yapılmıyor yaşam alanlarınız inşaat alanlarına çevrilmiyor, üstelik bakım ve temizlik saatlerce sürmüyor. Petek temizleme cihazlarıyla petekler sökülmeden temizlenebiliyor. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda radyatör temizliği yapılırken evin kirlenmesinden şikayetçi oldukları için kalorifer temizleme işlemini makinelerle yapmaktayız. tesisatınızın her hangi bir yerinde farkedilmeyen bir sızıntı varsa bizler bu sızıntı ve su kaçağının yerini cihazlarımızla tespit ederek kırmadan su kaçağınızı buluyoruz. En etkili yöntem su kaçağı bulma için cihazla su kaçağı arama yöntemidir. İstanbul’un her bölgesinde sızıntısı ve su kaçağınızın yerini cihazla buluyoruz. su kaçağı bulma cihazımızla kırmadan su sızıntı ve kaçaklarını bulmaktayız.  

 


Kırmadan banyo ve wc tesisatlarınız da meydana gelecek olan su sızıntısını cihazlarımızla bulmaktayız. Su kaçağı bulma işinde uzman olan firmamızı arayabilirsiniz. Su kaçağını bulduğumuz zaman fayans ve duvarlarınız kırılmadan tamirat yapılmaktadır. Firmamız su kaçağı tespitinde yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeye dayanarak gelişen teknolojik cihazların yardımıyla su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir.